A C S TRANS, spol. s r.o.

Naše firma se sídlem ve Vítězově zajišťuje komplexní služby v oblasti přepravy automobilů v rámci celé České republiky a Evropské unie.

Při dopravě nákladu vždy bereme ohled na jeho povahu a maximálně se přizpůsobujeme požadavkům zákazníka. Naše vozidla odpovídají nejpřísnějším ekologickým limitům v souladu s normou ISO 14001:2004ekologickou normou EURO 6. Vozový park pravidelně rozšiřujeme v souladu s nejnovějšími trendy dopravních technologií. Samozřejmostí v našich kamionech je satelitní systém GPS, který umožňuje zákazníkům přehled o poloze a přibližné doby dodání jejich zboží. Klademe velký důraz na profesionalitu a bezpečnost – řidiči v naší firmě se zúčastňují pravidelných školení a přezkoušení, které zaručují jejich odbornou způsobilost. Garantujeme pojištění přepravovaného nákladu podle úmluvy CMR, proti škodám, ke kterým může při přepravě dojít.

Proč zvolit naše služby

Historie firmy

Hledáte dopravce

Pokud hledáte dopravce pro přepravu automobilů, společnost A C S Trans, s r.o. je tu právě pro Vás! Neváhejte nás kontaktovat a náš specialista se Vám ozve v nejbližší možné době.

Kontaktovat
Kontaktovat